קורס תורת הנפש וקבלה

תוכן הלימוד


קורס זה הינו הקורס הפופולרי ביותר בקרב המטיילים ומדי שנה משתתפים בו מאות מטיילים המשתוקקים להפוך את מסעם בהודו למסע רוחני.

הקורס מתאים למתחילים ללא כל רקע קודם בתחום היהדות בכלל ופנימיות התורה בפרט.
הקורס כולל סקירה מרתקת על התגלות תורת הקבלה, מהותה ותוכנה.
הנושא העיקרי לאורך הקורס הוא מבנה נפש האדם אשר כפי שמתואר בתורת הקבלה הינו מורכב מעשר הספירות. עשר הספירות הם למעשה ביטוי בלשון הקבלה לעשר כוחות אלוקיים הפועלים בבריאה ומשתקפים בייתר- שאת בנפש האדם. למעשה הלימוד הוא הכרות עם עשר תכונות נפשיות שונות המאפיינות כל אחד מאתנו – מי יותר ומי פחות. מטרת הקורס היא לאפשר היכרות ראשונית ועם זאת מעמיקה של האדם את עצמו ואת ייעודיו המרכזיים הפרטיים בחיים.
זוהי למעשה דרך סלולה לפיתוח מודעות עצמית המאפשרת התחלה של תיקון הנפש באופן מודע ע"י שליטה על כוחות המחשבה ,דיבור ומעשה של האדם. מטרתנו בקורס היא שכל משתתף יזהה את הספירה המאפיינת שלו אשר היא השורש למעלותיו וכן לנקודות התורפה שבו. הזיהוי נעשה תוך מתן מגוון תרגילים המאפשרים הכרות עם העולם הפנימי שבתוכנו.

 

סדר הלימוד


הקורס נמשך ארבעה ימים, התחלת הלימודים בשעה 10:00 בבית חב"ד ומוגש כיבוד קל. הלימוד מורכב משני שעורים של כשעתיים וביניהם הפסקה קצרה. בשעה 14:00 מוגשת ארוחת צהרים ביתית ובשעה 14:30 כל אחד ממשיך לדרכו. הקורס מתנהל באופן של הרצאה פרונטאלית משולבת עם דיונים בהם נוטל הקהל חלק פעיל – שואל ומשיב. התלמידים יקבלו ספר תניא וחוברת עזר להעמקת הלימוד וההבנה. מדי יום ניתנים תרגילים וחומר לקריאה אשר דרכם הופך הלימוד לחוויה מוחשית וכלי פרקטי ליישום החומר הנלמד.

הרשמה ותשלום


עלות הקורס 3000 רופי לאדם, מחיר מסובסד זה כולל גם את המזון הנפלא המוגש עם הלימוד. חובה להירשם ולשלם מראש לפני תחילת הלימוד, מספר המקומות בכל קבוצה מוגבל ועל כן כדאי להזדרז ולתפוס מקום. מומלץ להצטייד בכלי כתיבה ומחברת ומי שרוצה יכול להביא גם מכשיר הקלטה.
לבירור נוסף צור/צרי קשר עם בית חב"ד או בטלפון: 91-9418011770+ או במייל

שעור מבוא והיכרות


כדי לשמוע על הקורס ולהבין היטב במה מדובר, אנו עורכים שעור מבוא שהינו חינמי ומהווה בעצמו חלק מהלימוד, מדי יום חמישי בשעה 19:00 בערב, זה המקום לשאול ולברר ולהבין במה מדובר.

אנו מאחלים לכם לימוד נעים ומפרה.​

הרשמה לקורס תורת הנפש וקבלה
 

שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה